środa, 7 grudnia 2016

Skąd czerpać pomysły na miejsce sesji

Rozważałem dziś nad nowym pomysłem na sesję. Szukając miejsca, w którym wykonam fotografie, które spełnią oczekiwania moich klientów zastanawiałem się skąd czerpać pomysły. Przy okazji pochwalcie się skąd Wy bierzecie swoje pomysły? Ja zazwyczaj staram się szukać innych sesji, podglądać inny fotografów i dowiadywać się gdzie wykonali fotografie, które mi się podobają.

Dziś idąc tym tropem natknąłem się na blog fotografa ślubnego, który w swoim wpisie przedstawia pomysł na sesje ślubną w górach. Autor przedstawia ciekawe podejście, którym mogą się kierować pary młode planujące ślub oraz szukające źródła inspiracji na plenerową sesję ślubną.

Moimi klientami w tym wypadku jest również para ślubna więc idąc tym tropem faktycznie czasem lepiej się zastanowić czy warto "inwestować" tyle czasu w znalezienie miejsca na sesję, czy czasem nie lepiej namówić ich by skupili się na emocjach.

Tak czy inaczej przedstawione fotografie ślubne sprawiły, że zainteresowaliśmy się sesją w górach i to chyba będzie nasz najbliższy cel. Spadł już też śnieg więc może uda się zrobić ciekawe zdjęcia! Moi klienci z radością przyjęli ten pomysł więc czas planować podróż!